Nieuwe voorzitter voor ‘Beroepsinstituut van erkende Boekhouders en Fiscalisten’

De Nationale Raad van het Beroepsinstituut van erkende Boekhouders en Fiscalisten (BIBF) heeft tijdens zijn vergadering van 4 mei 2015 een nieuw bureau gekozen.

Voorzitter, ondervoorzitter en penningmeester

Mevrouw Mirjam Vermaut werd verkozen tot voorzitter van het BIBF. Zij volgt de heer Jean-Marie Conter op. Ze is de eerste vrouwelijke voorzitter van het BIBF.

De heer Frédéric Delrue werd verkozen tot ondervoorzitter, ter vervanging van de heer Xavier Schraepen.

De heer Luc Vanhoutte werd verkozen tot penningmeester. Hij komt in de plaats van mevrouw Chantal Jadot.

Mandaat

Ze worden benoemd voor een termijn van 4 jaar. Hun mandaten vangen aan op 17 mei 2015.

Bron:Beroepsinstituut van Erkende Boekhouders en Fiscalisten (BIBF) - Verkiezing Voorzitter, Ondervoorzitter en Penningmeester, BS 8 mei 2015.
Zie ook:Koninklijk besluit van 27 november 1985 tot bepaling van de regels inzake de organisatie en de werking van de beroepsinstituten die voor de dienstverlenende intellectuele beroepen zijn opgericht, BS 30 januari 1986 - art. 32 en art. 33

Christine Van Geel

Verkiezing Voorzitter, Ondervoorzitter en Penningmeester - Beroepsinstituut van erkende boekhouders en fiscalisten - BIBF

Afkondigingsdatum : 04/05/2015
Publicatiedatum : 08/05/2015

Gepubliceerd op 08-05-2015

  93