Afdelingsvoorzitter Fettweis op pensioen

Rechterlijke Orde

Albert Fettweis is sinds 31 januari 2018 op pensioen. Fettweis was tot dan afdelingsvoorzitter bij het Hof van Cassatie. Op 7 oktober 2017 was hij gestart met een nieuwe driejarige termijn als afdelingsvoorzitter, maar met zijn pensionering komt hieraan nu een eind.
Fettweis was al sinds 7 oktober 2011 afdelingsvoorzitter in het Hof van Cassatie.
Bron: Rechterlijke Orde - KB van 20 juni 2017, BS 3 januari 2018
Zie ook:
Rechterlijke Macht - Hof van Cassatie, BS 9 oktober 2017
Ilse Vogelaere
  297